Categorie 〉 Nieuws uit de groepen
Groep 7/8
Welkom in groep 7/8!
Wat een vliegende start hebben we al weer achter de rug. Groep 8 is al op kamp geweest en er wordt al weer hard gewerkt in de groep. Dit jaar gebeurd er veel in groep 7/8. Groep 8 heeft natuurlijk kamp en de musical, maar ook de cito eindtoets en in groep 7 doen we het verkeersexamen en maken we de cito entree toets.
Samen als groep doen we ook genoeg leuke dingen, op de maandag en de vrijdag zitten we namelijk als groep bij elkaar en volgen we onder andere het Marietje Kessels project waarbij we leren om ons zelf te beschermen en met respect met elkaar om te gaan.
In de klas vinden we het belangrijk dat we goed met elkaar omgaan dus hebben we samen afspraken gemaakt zodat we er een fijn jaar van maken.
Bent u ook benieuwd naar wat er zich dit jaar afspeelt in groep 7/8?
Neem dan regelmatig de tijd om deze site te bezoeken voor een inkijkje in onze groep!
Schooljaar 2022-2023
september: start van het schooljaar
oktober: nieuws uit de groep
november: beweging in de groep
december/januari: aan 't werk in groep 7/8
Nieuws
- 14-3-2023
Nieuw meubilair voor de PWA! - 06-3-2023
Mooie opbrengst na actiedag en klusjeskaart! - 22-2-2023
Zwemmen voor het goede doel! - 24-11-2022
Naar het pannenkoekenrestaurant met groep 2! -
Nieuws 〉 archief